OZEME

Energetyczne innowacje, wydajne rozwiązania

Siedziba

OZEME sp. z o.o.

Centrum szkoleniowe, Magazyn, Serwis

ul. Przemysłowa 3C

38-457 Szczepańcowa

info@ozeme.pl

+48 607 119 999

Więcej

Zespołowa pasja. Razem tworzymy przyszłość!

OZEME to Niezawodność. Oszczędność. Komfort.

Idealnie podsumowuje wartości naszej Firmy i naszych produktów. Kładziemy szczególny nacisk na dostarczanie klientom, rozwiązań przynoszących komfort użytkowania, niezawodność na co dzień, sprzyjając tym samym oszczędzaniu energii, a co za tym idzie istotnym oszczędnościom finansowym. „OZEME” to mocne przesłanie, które definiuje naszą rozpoznawalność i filozofię jaką się kierujemy. Sugerując innowacyjność i zaangażowanie w dziedzinie wykorzystywania Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). To zdecydowane zobowiązanie do dostarczania produktów o najwyższej jakości dla naszych obecnych jak i przyszłych klientów.
Ozeme Heat Pool
Ozeme Heat Pool
Ozeme Demobus

Zespół OZEME

Nasz zespół to grupa doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, zafascynowanych branżą energetyczną. To specjaliści d/s. obsługi klienta i eksperci techniczni, którzy wzajemnie współpracują by zapewnić kompleksowe wsparcie od fazy projektu do późniejszej eksploatacji. Nasz Zespół cechuje się zaangażowaniem, kreatywnością i troską o środowisko, co sprawia, że możemy dostarczać naszym klientom nowoczesne i ekologiczne rozwiązania grzewcze dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zawsze dbając o ich zadowolenie i oszczędności.W naszej firmie kładziemy duży nacisk na przyjazną atmosferę w pracy. Nasze pasje obejmują nie tylko obszar technologii i energetyki, ale także wspólne wartości związane z ochroną środowiska. Regularne inicjatywy, takie jak szkolenia branżowe, wydarzenia społecznościowe i projekty zespołowe, budują wspólnotę i innowacyjność. Jesteśmy zgranym Zespołem z pasją do tworzenia ekologicznych rozwiązań.

OZEME na ENEX w Kielcach

Mieliśmy okazję jako Firma Ozeme uczestniczyć w największych w Polsce Międzynarodowych Targach Energetyki, Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) ENEX w Kielcach.
Podczas tegorocznej edycji targów ENEX prezentowaliśmy nasze wysokowydajne i oszczędne pompy ciepła z serii Ozeme Heat Expert Pro oraz Ozeme Optima EVI, jak również nasze zasobniki Ozeme Optibufor oraz Ozeme Optitank. Było to również miejsce bardzo licznych spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i prezentacji naszych rozwiązań dla odwiedzających nas klientów. Jesteśmy dumni z udziału w tak prestiżowym wydarzeniu, które umożliwiło nam pokazanie się jako Firma OZEME, promocję oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych zainteresowanych naszymi urządzeniami wykorzystujących OZE.

Wspieramy młodzież

23 marca 2024 roku, firma OZEME Sp. z o.o., producent wysokowydajnych, oszczędnych, inwerterowych pomp ciepła oraz zasobników buforowych CO i zasobników CWU, z dumą wspierała I Wojewódzkie Halowe Młodzieżowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Nowym Żmigrodzie. Wydarzenie to zgromadziło 46 drużyn z 15 powiatów Podkarpacia. Atmosfera rywalizacji i pasji w hali sportowej była niezwykle inspirująca, a wysiłek i determinacja młodych sportowców MDP były podziwiane przez wszystkich obecnych. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu finansowym firm OZEME Sp. z o.o. oraz KP PSP w Jaśle, Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz wsparciu władz samorządowych i lokalnej społeczności Pierwsze Wojewódzkie Zawody Młodzieżowe MDR stanęły się nie tylko wydarzeniem sportowym, lecz także motywacją dla młodych ludzi do aktywności fizycznej i rozwijania swoich umiejętności sportowo-pożarniczych. Cieszymy się, że jako Firma OZEME mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Produkty marki OZEME chronione są przez wzory wspólnotowe (przemysłowe) numer 015027645-0001 oraz 015027645-0002 zarejestrowane przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Oznaczenie OZEME® chronione jest jako znak towarowy Unii Europejskiej (EUTM) zarejestrowany przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej pod numerem 018900531.

Wszelkie kopiowanie, w całości lub w części, a także posługiwanie się w obrocie jest zabronione i podlega sankcji karnej przewidzianej w powszechnie obowiązujących przepisach prawa.

Registered Community Design 015027645-0001
Registered Community Design 015027645-0002